Bizi Takip Edin :

Kurumsal

Şu an buradasınız :
 • Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 1974 tarihinden bugüne kadar 34 yıllık bilgisi ve tecrübesiyle "GERİ DÖNÜŞÜM" sektöründe, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden büyük bir çaba ve azimle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çalışmalarımızı gerekli ciddiyet içinde 87 kişilik tecrübeli personel kadromuz, tüm teknolojik yeniliklerle donatılmış araç filomuz, süratli ulaşımımız ve yıllık 240.000 ton hurda işleme kapasitesiyle sektörde her türlü metal ve türevlerinin alım satımını gerçekleştirmektedir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Küresel rekabetin doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmak, atıktan en verimli şekilde faydalanırken çevreyi korumak bizim misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve yenilenen hizmet anlayışını, toplam kalite yönetimi felsefesi ile birleştirerek, kurumsal ve güvenilir şirket yapısını muhafaza etmek; bu yolla uzun vadede geri dönüşüm sektörünün lideri konumuna gelmek Anka Endüstri Geri Dönüşüm San. ve Tic. A.Ş'nin yegane vizyonudur.

Tarihçe

ANKA Endüstri Geri Dönüşüm San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Yaşar Eroğlu tarafından 1974 yılında kurulmuştur. Eroğlu Kardeşler Firması ile başlanılan ticaret hayatı ve hurda metal konusunda 40 yıllık tecrübenin bir ürünü olarak ortaya çıkan Er Metal Demir, zamanla geri dönüşüm teknolojilerini de bünyesine katarak demir çelik fabrikalarına hammadde temin etme, işleme ve sevkiyatını yapma gibi çözümleri bir araya getirmiştir. Kurumsallaşma sürecini başarıyla tamamlamış olan Er Metal A.Ş. bugün kendi alanında bölgenin en büyük firması konumuna gelmiştir.

Kalite Politikamız

Geri dönüşüm sektöründe toplam kalite yönetim felsefesini benimsemiş ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayan, uzun süreli kalite hedeflerini belirlemiş ve bu hedeflerini periyodik olarak gözden geçiren, çalışanlarını da bu hedefler doğrultusunda yönlendirmiş, tedarikçilerinin, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ilke edinmiş, sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir şirket olmak kalite politikamızdır.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz herhangi bir etkinin olmaması için faaliyetlerimizin çevreye uygunluğunu aşağıdaki kriterlere göre devam ettirmekte ve çalışanlarımızı bu doğrultuda eğitmekteyiz:

 • Kirlenmenin önlenmesi, çevre etkileşiminin sürekli iyileştirilerek geliştirilmesi,
 • Çevre ile ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere uyulması,
 • Çevre amaç ve hedeflerini saptayarak gözden geçirilmesi
 • Hizmetleri mevzuat ve resmi yükümlülükler çerçevesinde gerçekleştirilmesi çevre politikamızın temellerini oluşturur.

Hakkımızda

Firmamız 1974 tarihinden bugüne kadar 34 yıllık bilgisi ve tecrübesiyle "GERİ DÖNÜŞÜM" sektöründe, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden büyük bir çaba ve azimle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Adres
 • Merkez Depo :
  Akçaburgaz mah. Uğur Mumcu cad.
  1566.sok.No:7 Esenyurt / İSTANBUL
 • Depo 2 :
  Balçık Köyü Eroğlu Sok. No: 2/A
  Gebze / Kocaeli
Bizi Takip Edin
Tasarım | WebteBEN
2015 © Tüm Hakları Saklıdır.